X
LOYALTY CARD

ODALAR & SUITLER

İçmeler Koyu'nun incisi Martı Resort'un odalarını ve suitlerini keşfedin.

DENİZ MANZARALI DELÜKS ODALAR

Klasik, rüstik tarzda özel olarak tasarlanmış ferah ve geniş odalarımızda sıcaklık duygusunu arttıran ahşap parke zemin, traverten banyolar, özel tasarım masif ahşap mobilya ve kumaşlar ve konforlu bir tekli kanepesi ile bir balkon bulunmaktadır. Her biri, bulunduğu şehri hatırlatan Türk tarzı ince dokunuşlar içermektedir.
Detaylar

DAĞ MANZARALI DELÜKS ODALAR

Klasik, rüstik tarzda özel olarak tasarlanmış ferah ve geniş odalarımızda sıcaklık duygusunu arttıran ahşap parke zemin, traverten banyo, özel tasarım masif ahşap mobilya ve kumaşlar ve konforlu bir kanepe ile bir balkon veya Fransız balkon bulunmaktadır.
Detaylar

DELÜKS SÜİTLER - Tek Yatak Odalı

Geniş süitlerimiz bir yatak odası ve rahat bir kanepe ve birleştirici bir kapısı bulunan bir oturma odasının yanı sıra iki traverten banyo, yatak odasında jakuzi, klasik ve rüstik tarzda özel olarak tasarlanmış masif ahşap mobilya ve kumaşlar, ahşap parke zemin ve olağanüstü bir sahil veya doğa manzarasına sahip bir balkon veya teras içermektedir.
Detaylar

DELÜKS SÜİTLER - Çift Yatak Odalı

Geniş süitlerimiz iki yatak odası (bir geniş çift kişilik, 2 ikiz yatak) ve rahat bir kanepe, yemek masası ve birleştirici bir kapısı bulunan bir oturma odasının yanı sıra iki traverten banyo, yatak odasında jakuzi, klasik ve rüstik tarzda özel olarak tasarlanmış masif ahşap mobilya ve kumaşlar, ahşap parke zemin ve olağanüstü bir sahil veya doğa manzarasına sahip bir balkon veya teras içermektedir.
Detaylar

SULTAN SÜİTİ

Bu süit bir yatak odası, bir banyo, iki tuvalet ve Türk hamamının yanı sıra yatak odasında hidro masajlı jakuzi ve diğer lüks malzemeleri içermektedir. Klasik ve rüstik tarzda özel olarak tasarlanmış masif ahşap mobilya ve kumaşlar, ahşap parke zemin, İçmeler Koyu’nun en güzel manzarasına sahip bir balkon...
Detaylar

DELÜKS DUBLEKS VE TEK KATLI VİLLALAR - Tek Yatak Odalı

Dubleks veya tek katlı olan bu geniş villalar bir yatak odası, kanepe takımı bulunan bir oturma odası, küvetli traverten banyolar, hidro masajlı jakuzi, klasik ve rüstik tarzda özel olarak tasarlanmış masif ahşap mobilya ve kumaşlar, mermer zemin, gerekli tüm kullanım malzemelerini içeren bir mini mutfak, balkon veya teras ve ortama sıcaklık duygusu katan bir girişten oluşmaktadır.
Detaylar

DELÜKS DUBLEKS VİLLALAR - İki Yatak Odalı

Konforu zevk ve zariflik ile en uyumlu hale getirmek için tasarlanmış pek çok özelliği keşfe çıkın. Bu dubleks ve geniş villalar iki yatak odası, kanepe takımı bulunan bir oturma odası, küvetli traverten banyolar, hidro masajlı jakuzi, klasik ve rüstik tarzda özel olarak tasarlanmış masif ahşap mobilya ve kumaşlar, mermer zemin, zengin ve geleneksel Türk dokunuşlarını mobilyalar ile birleştiren bir konfor, gerekli tüm kullanım malzemelerini içeren bir mini mutfak ve balkon veya teras içermekte ve size eşsiz bir deneyim sunmaktadır.
Detaylar

KRAL DAİRELERİ

Martı Resort Hotel’in en parlak yıldızı… Çok özel bir deneyim… Özel bir güneşlenme terasına sahip şık lüks süitlerimiz sizi İçmeler Koyu’nun sonsuzluğuna doğru uzanan kesintisiz deniz manzarası ve evinizin konforu ile ağırlayacaktır. Son derece geniş dubleks süitlerimiz üç ve iki yatak odası (üst katta bir, alt katta iki adet geniş çift kişilik yataklı), iki mermer banyo küveti ve duş kabini, şömine ve kanepe takımı bulunan geniş bir oturma odası ve ayrıca bir yemek salonu içermektedir.
Detaylar