X
LOYALTY CARD
En yeni terapi ve bakım uygulamalarını sunan sağlıklı yaşam merkezimizde örneğin Türk hamamında güzel bir kese veya bir masaj yaptırarak hem vücudunuzu hem de ruhunuzu rahatlatabilirsiniz. Kendinizi şımartın ve tüm sıkıntıları yorgunlukları geride bırakın.

Güzel bir tasarıma sahip bu geniş tesiste bakım odaları, kadın/ erkek ayrı bölümler, sauna ve havuzlu bir geleneksel Türk hamamı, su masajlı jakuzi ve ısıtılmış bir kapalı havuz bulunmaktadır.

Uluslararası terapist ekibiyle Martı Spa & Wellness bireysel ihtiyaçlara ve tercihlere uyacak şekilde düzenlenmiş çok sayıda farklı terapi seçeneği için özenle seçilmiş ürünler kullanmaktadır. Misafirlerimiz konfor, profesyonellik ve bakım ortamında gerçek bir yenilenme deneyimi yaşayacaklar.

Hizmetler

Ücretli hizmetler

Masaj Terapileri

 • Klasik İsveç Masajı
 • 4 El Sultan Masajı
 • Bali Masajı
 • Thai Masajı
 • Hint Baş Masajı
 • Klang Masajı
 • Bal Terapisi Masajı
 • Sıcak Çikolata Masajı
 • Güneşlenme Masajı

Cilt Bakımları

 • Klasik Cilt Bakımı
 • Kırışık Önleyici Bakım
 • Gençleştirici İlkbahar Bakımı
 • Yoğun Nemlendirici Bakım

Vücut Bakımları

 • Vücut Bakımı Paketi ve Soğuk Maske
 • Modelli Göğüs Bakımı
 • Sırt Bakımı (deniz yosunu ile)
 • Vücut Peelingi
 • Deniz Tuzu Peelingi
 • Klasik Deniz Yosunu Maskesi Bakımı
 • Ünlü Deniz Yosunu Maskesi Bakımı
 • Sargılı Cilt Bakımı

El ve Ayak Bakımı

 • Yoğun El Parafini Terapisi
 • Ayak Bakımı
 • Yoğun Ayak Parafini Terapisi

Anti-Selülit

 • Thermo Modellage Bakım (Kalça bölgesi)
 • Thermo Modellage Bakım (Bel bölgesi)
 • Thermo Modellage Bakım (Göğüs bölgesi)
 • Vücut Çamur Maskesi Bakımı
 • Deniz Yosunu Bakımı

Sıkılaştırıcı Bakım

 • Sıkılaştırıcı Çikolata Bakımı (Anti-Stres)
 • Selülit Çikolata Bakımı (Anti-Stres)
 • Ölü Deniz Çamuru Maskesi

Türk Hamamı

 • Keseleme
 • Kese & Köpük Masajı
 • Geleneksel Sabun Masajı
 • Refleks Ayak Masajı

Masaj Terapileri
Bire bir temas ve dokunuşlar ile yapılan masajlar diğer tekniklerle kıyaslandığında bir terapi olarak çok daha etkilidir. Vücudunuza kattığı psikolojik ve metabolik zindelik sayesinde iç huzurunuzu geri getirir ve yaşam sevincinizi artırır.

Klasik İsveç Masajı
Sırt, kol, ayak ve göğüs bölgelerine uygulanan bu masaj tüm vücut üzerinde rahatlatıcı ve gevşetici bir etki yaratır. Kaslardaki gerginliği alır, dolaşımı canlandırır ve huzur hissi verir.

4 El Sultan Masajı
Masözün elleri vücudunuzda senkronize hareketlerle dolaştıkça toksinler temizlenir. Deriniz, rahatlama hissinin yanı sıra, stresten arınır ve pozitif enerji aktarımı sayesinde canlılık kazanır.

Bali Masajı
Uzak Doğu’nun geleneksel masajı olan Bali Masajı nokta masajı ve gevşetici masaj ile açma ve esnetme hareketlerinden oluşan karma bir masajdır. Vücudun iç kısımlarına doğal enerji sinyalleri göndererek ağrıları giderir, denge ve rahatlama oluşmasını sağlar.

Thai Masajı
Thai Masajı vücudun enerji kanalları boyunca yavaş tempoda uygulanan ritmik basınç ve esnetme hareketlerinden oluşmaktadır. Avuç içleri, başparmaklar, dirsekler ve ayaklar ile en büyük öneme sahip on enerji kanalı boyunca belirli bir basınç uygulanarak yapılır. Masöz/masör eklemleri açmak ve esnetme işlemini kolaylaştırmak için vücudu zorlamadan titretir.

Hint Baş Masajı
Vücudun üst kısmı, sırt, boyun, kafa derisi ve saçlar üzerinde aromatik esans yağlar kullanılarak uygulanan bu masaj kasları gevşetir, bünye dolaşımını hızlandırır, ruhu rahatlatır ve gevşetir. Duygusal sorunlar nedeniyle oluşan ve vücutta yerleşen negatif enerjiden kurtulmanıza yardımcı olur.

Klang Masajı
Geleneksel olarak Nepal’de uygulanan bu ses masajı değişen oranlarda 16 farklı mineral kullanılarak elle üretilen alaşım çanaklar kullanılarak uygulanır. Bu çanaklar vücudun belirli bölgeleri üzerine yerleştirilir ve çanaklara vurularak üretilen titreşim bütün vücut boyunca dağıtılır. Bu sayede vücudun kendi kendini iyileştirme gücü ve yaşam enerjisi artırılır.

Bal Terapisi Masajı
Tüm vücuda uygulanır. Bal, içindekiler sayesinde, iyileştirici bir etki oluşturur ve kireçlenmeyi giderir. Kan dolaşımını hızlandırır, gözeneklerin açılmasına yardım eder, toksinleri temizler ve ağrıları azaltır. Vitamin etkisi oluşturarak cildin beslenmesini ve yumuşamasını sağlar.

Sıcak Çikolata Masajı
Bu masaj sadece vücuda değil aynı zamanda duygulara da hitap eder. Çikolata antioksidan özellikleri sayesinde kan dolaşımını hızlandırır, hücresel yenilenmeyi harekete geçirir, toksinlerin atılmasına yardım eder ve hücresel yaşlanmayı geciktirir. Cildin sıkılığını ve esnekliğini artırır, koku duyusunu harekete geçirerek duyguları rahatlamasına yol açar.

Güneşlenme Masajı
Hızlı bir şekilde bronzlaşmak isteyenler için mükemmel bir masaj…

Cilt Bakımları

Cilt Bakımları
Önce yüzünüz cilt türünüze uygun bir jel ile arındırılır; ardından cildinize tonik ve peeling, buhar ve son olarak tüm yağ ve siyah noktaların temizlenmesi için sıkma tedavisi uygulanır. Seans cildinize en uygun maskenin uygulanması ve bunu takiben son bir masajın göz kreminin uygulanması ile sonlandırılır.

Kırışık Önleyici Bakım
Bu yaşlı ciltlere yönelik kırışık önleyici bir bakım paketidir. Cildiniz cilt türünüze uygun bir jel ile arındırılır; ardından kan dolaşımını hızlandırmak için özel maske, tonik ve peeling uygulanır. Cildinizdeki tüm yağ ve siyah noktaların temizlenmesi için buhar tedavisi ve sıkma işlemi uygulanır. Gözler, yüz ve dekolte bölgeleri için özel maske ve serum uygulanır ve bakım nemlendirici krem maskesi ve masaj ile sonlandırılır.

Gençleştirici İlkbahar Bakımı
İlkbahar bakımı... Yorulmuş cildi soğutmak ve rahatlatmak için hazırlanan özel bandajlı maske ciltteki kızarıklıkları giderir, duyarlılığı artırır ve cildi rahatlatır. Bunu cilt türünüze uygun bir jel ile yapılan arındırma işlemi, kan dolaşımını hızlandıran maske, tonik ve peeling uygulamaları ve son olarak cilt üzerinde bulunan tüm yağ ve siyah noktaların temizlenmesi için buhar tedavisi ve sıkma işlemi takip eder. Göz ve tüm yüz bölgesi için maske ve serum uygulandıktan sonra nemlendirici kullanılarak yapılan bir masaj ile seans sonlandırılır.

Yoğun Nemlendirici Bakım
Cildin nem dengesinin korunmasını sağlar. Cildiniz cilt türünüze uygun bir jel ile arındırılır, bunu kan dolaşımını hızlandıran maske, tonik ve peeling uygulamaları izler. Buhar tedavisi ve sıkma işlemleri ile tüm yağ ve siyah noktalar uzaklaştırılır ve deri tarafından emilebilecek maksimum miktarda serum uygulanır. Seans göz maskesinin uygulanmasının ardından nemlendirici masaj ile sonlandırılır.

Vücut Bakımları

Vücut Bakımı Paketi ve Soğuk Maske
Cilt arındırılır, vücuda peeling ve soğuk maske uygulanır. Bakım selülit kremi ile sonlandırılır. Bu cildin arındırılması ve sıkılaştırılmasına yardımcı olması açısından vazgeçilmezdir.

Modelli Göğüs Bakımı
Bu bakımda göğüsleri mükemmel bir şekle sokmak ve sıkı olmalarını sağlamak için yoğun bir model maskesi kullanılır. Böylelikle, göğüslere belirli bir model ve şekil verilir.

Sırt Bakımı (deniz yosunu ile)
Önce sırtta bulunan ölü deri hücrelerini temizlemek için peeling kremi uygulanır. Bunu buhar tedavisi, siyah nokta ve komedo temizleme işlemi takip eder. Sırt bölgesine uygulanan deniz yosunu maskesi ve nemlendirme özelliğine sahip dengeleyici krem ile bakım sonlandırılır.

Vücut Peelingi
Peeling kremi ile yapılan vücut masajı cilt üzerindeki ölü hücrelerin temizlenmesi açısından vazgeçilmezdir. Böylelikle cilt spa bakım paketleri için olabilecek en iyi şekilde hazırlanmış olur.

Deniz Tuzu Peelingi
Aromatik yağlar ve yumuşatılmış Ölü Deniz tuzu ile uygulanan bu tam vücut masajı ile cilt ölü hücrelerden arındırılır, kan dolaşımı artırılır ve cildin mineral açısından doygunluğa ulaşması sağlanır.

Klasik Deniz Yosunu Maskesi Bakımı
Zayıflama, toksinleri uzaklaştırma, gevşek cilt dokularına sıkılık kazandırma ve cildi yenileme amacıyla uygulanan bu bakım vücudun özel bir deniz yosunu türüyle sarılması ile gerçekleştirilir.

Ünlü Deniz Yosunu Maskesi Bakımı
Zayıflama, dolaşım sorunlarının giderilmesi, gevşek cilt dokularına sıkılık kazandırma ve cildi yenileme amacıyla uygulanan bu bakım vücudun özel bir deniz yosunu türüyle sarılması ile gerçekleştirilir. Vücuttaki toksinlerin uzaklaştırılmasına yardımcı olur.

Sargılı Cilt Bakımı
Zayıflama ve vücudu inceltme amacıyla ilk adım olarak kullanılan bu bakım çoğunlukla bir selülit programı ile birleştirilmektedir. Bakım peeling ve sıcak deniz yosunu ile sarma uygulamalarının ardından yoğun vücut kremi uygulaması ile sonlandırılır.

El ve Ayak Bakımları

Yoğun El Parafini Terapisi
Hijyenik spa el parafini kullanılarak yapılan seanslarda özel, tek kullanımlık parafin eldivenler kullanılmaktadır. Peeling ve el kreminin ardından son olarak parafin uygulanır.

Ayak Bakımı
Rahatlatıcı bir ayak banyosu, deniz tuzu kullanılarak yapılan peeling ile ölü derileri uzaklaştırma işlemi, canlandırıcı maske, yenileyici jel ve yoğun bakım kremi, ayak masajı ve tırnak ojesi.

Yoğun Ayak Parafini Terapisi
Hijyenik ayak parafini kullanılarak yapılan seanslarda özel, tek kullanımlık parafin çoraplar kullanılmaktadır. Peeling ve ayak kreminin ardından son olarak parafin uygulanır.

Anti-Selülit

Thermo Modellage Bakım (Kalça bölgesi)
Kalça bölgesine uygulanan bu bakım deformasyonun giderilmesini ve yeniden şekle girmenin gerçekleşmesini sağlar. Özel maskelerle birlikte kullanılmaktadır. Yanında selülit tedavisini destekleyici bir tedavi de uygulanmaktadır. Seans cildin arındırılması ile başlar, ardından bir maske uygulanır ve daha sorasında ise çeşitli kremler kullanılarak yapılan bir masajla sonlandırılır.

Thermo Modellage Bakım (Bel bölgesi)
Bu bozukluğun giderilmesi ve düzelmenin sağlanmasına yönelik bir selülit tedavisidir. Özel maskelerle birlikte kullanılmaktadır. Selülit tedavisini tamamlayıcı bir bakım olarak uygulanır. Seans cildin arındırılması ile başlar, ardından bir maske uygulanır ve daha sorasında ise çeşitli kremler kullanılarak yapılan bir masajla sonlandırılır.

Thermo Modellage Bakım (Göğüs bölgesi)
Bu bozukluğun giderilmesi ve düzelmenin sağlanmasına yönelik bir selülit tedavisidir. Özel maskelerle birlikte kullanılmaktadır. Selülit tedavisini tamamlayıcı bir bakım olarak uygulanır. Seans cildin arındırılması ile başlar, ardından bir maske uygulanır ve daha sorasında ise çeşitli kremler kullanılarak yapılan bir masajla sonlandırılır.

Vücut Çamur Maskesi Bakımı
Cilt arındırılır ve peeling uygulanır, bunu vücut ve yüze uygulanan özel bir çamur maskesi takip eder. Bakım vitamin kremi uygulaması ile sonlandırılır. Seansın sonunda cilt pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazanır.

Deniz Yosunu Bakımı
Vücut özel bir deniz yosunu kürü ile tamamen sarılır. Bu işlem toksinlerin uzaklaştırılmasını, incelme ve dengeli bir kan dolaşımının elde edilmesini sağlar. Deri canlılık kazanırken vücudun mineral ve su dengesinin yeniden oluşması sağlanır. Deniz yosununun temizlenmesinin ardından vücut vitamin kremi ile nemlendirilir.

Sıkılaştırıcı Bakımlar

Sıkılaştırıcı Çikolata Bakımı (Anti-Stres)
Vücut temizlenir ve cilt anti-stres peeling ile düzgünleştirilir. Ardından, yaşlanma sürecini geciktirmesi için anti-stres çikolata maskesi uygulanır; bu maske cildi sıkılaştırır ve elastikiyetini artırır. Son aşama olarak, vücut anti-stres kremi ile nemlendirilir.

Selülit Çikolata Bakımı (Anti-Stres)
Vücut temizlenir ve cilt anti-stres peeling ile düzgünleştirilir. Ardından, toksinlerin uzaklaştırılması ve enerji transferinin sağlanması için anti-stres çikolata maskesi uygulanır. Kan dolaşımını hızlandıran ve hücresel yaşlanma sürecini geciktiren bir etki elde edildikten sonra selülit oluşumu olan bölgenin azaltılması için sıkılaştırıcı selülit anti-stres kremi uygulanır ve cilt nemlendirilir.

Ölü Deniz Çamuru Maskesi
Bu maske zengin mineral içeriği ile cilde canlılık katar ve destekler. Derinin iç kısımlarına nüfuz ederek kan dolaşımını hızlandırır ve bu sayede derinin daha kolay nefes almasını sağlar. Deri dokusunun sıkılaşmasına katkıda bulunarak toksinlerin ve özellikle de vücut yağlarının atılmasına yardımcı olur. Özellikle sorunlu ciltler üzerinde iyileştirici etkiye sahiptir.

Türk Hamamı
Peştamalınızı sarın, göbek taşına uzanın ve derinizin üzerindeki tüm gözenekler açılmaya başladıkça vücudunuzda hissettiğiniz o hafiflemenin tadını çıkarın. Artık keselenmeye hazırsınız… Uzman ellerin sırttan başlayıp boyundan bele, ayaklardan kalçaya ve ellerden omuzlara doğru yaptığı keseleme ile ölü deri hücrelerinizden kurtuldukça kendinizi daha da hafiflemiş hissedeceksiniz. Ekose banyo lifi ile yapılan son kese ve köpük masajı sonunda ise tam anlamıyla yenilenmiş bir vücuda, canlılığa ve tüm bu yorgunluğu unutturacak bir zindeliğe kavuşacaksınız.

Keseleme
Geleneksel Türk hamamının rahatlatıcı etkisi herkesçe bilinen bir gerçektir. Buhar deri üzerindeki gözeneklerini açar ve keseleme sayesinde deriniz üst katmanlarındaki ölü hücrelerden arındırılır. Cildiniz parlaklık ve canlılık kazanır. Vücudunuzdaki tüm negatif enerji pozitif enerjiye dönüşür.

Keseleme & Köpük Masajı
Hamamda yaptıracağınız kese ve sabun masajı sayesinde cildinizin üzerindeki ölü hücreler uzaklaştırılacak ve kan dolaşımınız hızlanacaktır.

Geleneksel Sabun Masajı
Yumuşak banyo lifi ile uygulanan sabun masajı rahatlatıcı ve gevşetici bir etkiye sahiptir. Köpük banyosunun ardından bolca suyla yıkanan vücudunuz kısa bir halsizlik süreci sonrasında enerjisini ve canlılığını yeniden kazanacaktır.

Refleks Ayak Masajı
Ayaklarda bulunan refleks noktaları üzerine basınç uygulanarak yapılan bu masaj ile vücudunuz yenilenir ve canlanır.

Ücretsiz Hizmetler

 • Türk hamamı
 • Rekreasyon alanı
 • Sauna
 • Kapalı yüzme havuzu