X
LOYALTY CARD

Erken Rezervasyon | Martı Resort - İçmeler, Marmaris

Erken Rezervasyonla Rüya Gibi Bir Tatil Sizleri Bekliyor!

Kent gürültüsünden uzak, yeşil ve mavinin kucaklaştığı, rüya gibi bir tatil hayal edin. Yıl boyunca kaybettiğiniz yaşam enerjinizi geri kazanacak, huzuru ve mutluluğu yakalayacaksınız. Unutulmaz bir tatil keyfi yaşamak ve yeni deneyimler kazanmak için Martı Resort Otel’in büyülü atmosferine kendinizi bırakabilirsiniz.

Eşsiz doğal güzellikleri, muhteşem kumsalı, pırıl pırıl masmavi denizi ve bol oksijenli temiz havasıyla Martı Resort Otel sizleri bekliyor. Türkiye’nin ilk resort oteli olan Martı Resort’ta tatil yapmanın ayrıcalıklarından yararlanmak, mistik bir atmosferde huzuru yakalamak istiyorsanız, erken rezervasyon avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Konfor ve İhtişam Bir Arada!

Rustik ve klasik tarzda dizayn edilmiş, geniş ve ferah odalarımızda doyasıya bir tatil keyfi yaşayabilir, mavi ve yeşilin birleştiği, büyüleyici bir manzara eşliğinde rüya gibi bir tatil geçirebilirsiniz. Farklı tarzlarda dekore edilmiş birbirinden lüks odalarımızdan dilediğinizi seçebilir ve unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

Marmaris’in tam kalbinde yer alan Martı Resort’e giriş yaptığınız ilk andan itibaren karşılaştığınız ihtişamı ve konforu gördüğünüzde, başka bir tatil alternatifi düşünmeyecek ve tesisimizin ayrıcalıklı misafirleri arasına gireceksiniz.

Tesisimizde bulunan odaların her biri, farklı Türk motifleriyle süslenmiş ve özel olarak tasarlanmış mobilyalarla donatılmıştır. Klasik odalarımızın dışında, delüks süitler ve dubleks villalarda geçireceğiniz keyifli tatiliniz için hiçbir detay atlanmamış ve sizlerin memnuniyeti göz önünde tutularak ihtiyacınız olan tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek hazırlanmıştır.

Sizlerde Martı Resort’un erken rezervasyon imkanlarından yararlanmak ve hayallerinizin de ötesinde bir tatil geçirmek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden yerinizi ayırtabilir ve seçkin davetlilerimizin arasına girebilirsiniz.


REZERVASYON

Erken Rezervasyon Fırsatı

DİĞER FIRSATLAR

LOYALTY CARD
Martı Loyalty Card’ınızla artık tatiliniz bittiğinde bile mutlusunuz… Martı’nın ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz!
MARTI BALAYI
Gün batımında romantik tekne turu 45 dakika, Pavillonda akşam yemeği ve daha fazlası...