X

Tanrıça Hemithea, asırlar boyunca Hisarönü’nde bulunan ve eski zamanların sağlık merkezi olarak bilinen Bybassos'da insanlara sağlık ve uzun ömür verdi. Martı Marina & Yacht Club Hisarönü’deki bu tarihi misyonu sürdürerek, mistik atmosfer ve bambu ormanı bulunan, SPA’sı ile güzellik ve sağlık vaat ediyor.

Deneyimli uzmanlar tarafından dilerseniz bambu ormanında açık havada, dilerseniz terapi odalarında uygulanan masaj, cilt bakımı, vücut maskeleri ve paket programları ile hem ruhunuzu dinlendirin hem de kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedin.

Türk hamamının rahat ve hijyenik ortamında binlerce yılda oluşmuş geleneksel hamam kültürünün geliştirilmiş programları, sauna, buhar odası, hidro masaj, klasik vücut ve bölge masajları, terapi, aroma terapi, anti selülit masajı, rahatlatıcı masaj, Thai masajı, parafin banyosu, cilt bakımı ve özel banyolar ile keyifli bir zaman geçirin.

Dilerseniz odanızın deniz manzaralı konforunda veya teknenizde uzman masörlerimizin sihirli dokunuşlarıyla huzuru yakalayabilirsiniz.