X
LOYALTY CARD

HİZMETLER


HİZMETLERİMİZ

Martı La Perla Hotel´de sizi dört dörtlük bir tatil bekliyor. Gündüzle gece, aktivite ve eğlencelerle birbiriyle yarışıyor.
Detaylar

MARTI VACATION CLUB

Martı Vacation Club, Martı Hotels & Marinas tecrübesinin ve birikiminin ürünü, bambaşka bir tatil anlayışı.
Detaylar

HAVUZ VE KUMSAL

Mavi Bayraklı kumsalı İçmeler Koyu boyunca uzanmaktadır; kumsaldaki plaj şemsiyeleri ve şezlonglar size bolca güneşlenebileceğiniz günler sunar.

Ödüllü Yetişkin otelimizde kalmaktan zevk almanız için gereken her şey elinizin altında…

Kumlu ve çakıllı İçmeler Koyu otelimizin hemen ön tarafında uzanmaktadır. Güneşlenme şezlonglarından denizin diğer tarafındaki dağların mükemmel manzarasını izleyebilirsiniz.
Detaylar


ETKİNLİKLER

Tatiliniz boyunca etkinliklere katılmayı unutmayın…
Detaylar

MARTI SPA & WELLNESS

Türk hamamında güzel bir kese veya bir masaj yaptırarak kendinizi şımartın ve tüm sıkıntıları geride bırakın. Kendinizi hafiflemiş ve huzur dolu hissedeceksiniz.

Güzel bir tasarıma sahip bu tesiste bakım odası, kadın/erkek ayrı bölümler, sauna ve havuzlu bir geleneksel Türk hamamı bulunmaktadır.

Uluslararası terapist ekibiyle Martı La Perla Spa & Wellness bireysel ihtiyaçlara ve tercihlere uyacak şekilde düzenlenmiş çok sayıda farklı terapi seçeneği için özenle seçilmiş ürünler kullanmaktadır. Misafirlerimiz konfor, profesyonellik ve bakım ortamında gerçek bir yenilenme deneyimi yaşayacaklar.
Detaylar


EĞLENCE VE GÖSTERİLER

Gündüz ve gece yapılan eğlence gösterileri tatilinize renk katacak ve unutamayacağınız pek çok anı ile buradan ayrılacaksınız…
Detaylar

OTEL DIŞI ETKİNLİKLER

Keşfetmenin tadını sevdiklerinizle birlikte çıkarmak için içinizdeki maceracı ruhu ortaya çıkaracak pek çok etkinlikten birisini seçebilirsiniz…
Detaylar