X
LOYALTY CARD

Hakkımızda | Martı La Perla - İçmeler, Marmaris

Martı La Perla’da birinci sınıf bir tatil sizi bekliyor… Sadece 16 yaş üstü yetişkinlere hizmet veren otelimiz misafirlerine her detayda huzur ve rahatlık duygusunu bulabilecekleri benzersiz bir deneyim sunmaktadır. 25 yılı aşkın tecrübemizle ve 2014 yılından itibaren yenilenen tarzımızla sizlere lüksü ve basitliğin konforunu birlikte sunuyoruz. Martı La Perla her şey dâhil kavramını tamamen yeni bir seviyeye çekiyor. Yeni güne gür orman ve nefes kesici deniz manzaralı geniş oda ve süitlerimizde dinlenmiş ve kendinizi yenilenmiş hissederek başlayın. Türk ve dünya mutfağından seçilmiş ve benzersiz servisiyle gözünüze hitap eden gurme lezzetlerin tadını çıkarın. Ruhunuzu ve vücudunuzu biraz şımartın ve kişiselleştirilmiş terapi ve bakım seanslarımız ile kendinizi yenilenmiş hissedin. Güneşin batışından doğuşuna kadar eğlence, dans, müzik ve adrenalinle dolu türlü türlü etkinliklere katılın.

Yeşil ve mavinin uyumlu birlikteliğinin taş ve ağacın zarif birleşimine eşlik ettiği “İçmeler’in İncisi” Martı La Perla’da kendinizi şımartın. Misafirlerimizin her birine özellikle çift ve yetişkinler için özel olarak oluşturulmuş bir cennet bahçesi vaat ediyoruz. Mavi Bayraklı özel kumlu plajımızda deniz uzaktan gelen çam ağacı kokuları ile birlikte duygularınızı harekete geçirirken Marmaris’in en güzel koylarından birinde güneşin doğuşu ve batışının o özel büyüsünü yaşamanın tadını çıkarabilirsiniz. Doğadan ilham alan, sertifikalı ve ödüllü peyzaj planlaması ve olağanüstü doğal manzarası ile Martı La Perla sizi unutamayacağınız anılara doğru sürükleyecek. Otelimiz ayrıca yeni evli çiftler için büyülü bir deneyim yaratan benzersiz balayı hizmetleri ve paketleri de sunmaktadır.

Otelimiz doğal güzelliği, bakir koyları ve gece yaşantısı ile tanınan Marmaris’in merkezine 15 dakikalık sürüş mesafesinde olup iyileştirici su kaynakları ile binlerce yıl boyunca sağlık, huzur ve yaşam enerjisi sunmuş doğal ve büyüleyici bir belde olan İçmeler’in merkezine ise sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Eminiz ki misafirperverlikteki uzmanlığımız Martı La Perla’da yaşadığınız deneyimi unutulmaz kılacak ve mutluluğunuz bir alışkanlık haline gelecektir.