X
LOYALTY CARD

HAKKIMIZDA

"...Ve onlar, suyun içinde ilerlerken, mavinin en mavisine, şifanın ve aşkın en derinine ulaşmayı umut ediyorlardı. Kulaklarına fısıldanan bir isimdi Hemithea...
Strabon’un “Tanrı yarattığı kulun uzun ömürlü olmasını isterse Datça yarımadasına bırakır” dediği koya işte bu ismi ararken vardılar. Kısarak gözlerini taradılar maviliği... 
Hemithea’yı gördüler o an.
Umudun, şifanın, doğurganlığın, iyiliğin Hemithea’sını...
Fısıltılar doğrulandı. Rüyalar canlandı.
Hemithea, upuzun turkuaz eteklerini sürüyerek açtığı yaldızlı patikadan götürdü onları evine. 
Hemithea’nın yaldızlarıyla açtığı o yolun sonunda, aşkı da buldular.
Aşkın adı Eros ve Psişe’nin –ki ruhtu eş anlamı– asırlardır mayaladıkları o eşsiz, o yenileyen öpüşünde..."
İnanabilir, arayabilirsiniz o koyu... Hemithea’nın yaldızlı patikasında yenileyebilirsiniz ruhlarınızı. Gezegenin en beklenen konuğuymuşcasına ağırlarız sizi. Eros ve Psişe eşlik eder rüyalarınıza. Mavi bayrağı hak etmiş bir koyda, kendi rüyanıza yatarsınız.
Veya inanmazsınız, karar sizin.
Ama biz inanıyoruz ki, bu öykü gerçek...

Yeşili, bin bir ton ve hayat dolu. Mavisi, uçsuz bucaksız ve berrak. Plajı, sakin ve huzurlu. Mimarisi modern ve zevkli... Martı Hemithea Hotel, Marmaris’in en güzel koylarından birinde, Hisarönü’nde hayallerinizdeki tatili gerçeğe dönüştürüyor. Adını Yunan sağlık ve güzellik tanrıçasından alan bu otel, modern ve şık iç mekanları; efsanevi tanrıçadan esinlenilen ve her biri muhteşem deniz manzarasına sahip süitleri ile romantik bir vahayı andırıyor.

Eşsiz güzelliğiyle tanınan Hisarönü Körfezi’nde yer alan Martı Hemithea Hotel, size bambaşka bir tatil deneyimi sunuyor. Doğanın huzurunu şık ve konforlu odalarında, rahatlığını spa hizmetinde, lezzetini restoranlarında saklıyor. 6. Yüzyıldan kalan antik bir Roma tapınağını da içinde bulunduran Martı Hemithea Hotel, konuklarına masalsı bir atmosferde evlilik yemini etme imkanı da sunuyor.

Martı Hemithea Hotel, kusursuz güzelliği ve huzur veren dinginliğiyle kendini keşfetmek isteyenleri bekliyor.