X

ODALAR

Odalarımız Konak ve Gülistan olmak üzere iki ayrı binada; 1 Suite, 1 Deluxe, 4 Gülistan, 4 Konak ve 2 Teraslı Taş olarak toplam 12 adettir. Lütfen ana menüden "Bağevi'ni de inceleyin.

GÜLİSTAN SUİT ODA

Gülistan binamızın üst katında yer alan 32 metrekare büyüklükteki Suite odamız, Şirince manzarasının keyfini odasından çıkartmak isteyen misafirlerimize, balkonlu, döküm şömineli oturma odası ve yatak odası ile geniş bir oda olarak veya bağlantılı iki oda olarak konforlu bir konaklama imkanı vermektedir.
Detaylar

GÜLİSTAN DELUXE ODA

Gülistan binamızın üst katında yer alan Deluxe odamız 35 metrekare büyüklükte, vadi manzarası, balkonu, şöminesi ve geniş banyosu ile konforlu bir konaklama imkanı vermektedir.
Detaylar

KONAK ODALAR

Tarihi Konak binasında yer alan odalar Şirince ve vadi manzarasına sahiptir. 25 metrekare büyüklükte, tavan ve zeminleri ahşap, geniş banyolu, her biri farklı renk ve desende dekore edilmiş konforlu ve şık odalarımızda double ve twin düzende konaklama imkanı mevcuttur.
Detaylar

TERASLI TAŞ ODALAR

Restoran ve resepsiyona yakın konumları ve özel teras alanları ile özellikle tercih edilen Teraslı Taş odalarımız 24 metrekare büyüklükte, kullanışlı ve bahçe manzaralı odalardır. Double, twin ve triple konaklama imkanı mevcuttur.
Detaylar

GÜLİSTAN ODALAR

Gülistan odalarımız 21 metrekare büyüklükte, 100 farklı çeşit gül barındıran bahçemize nazır manzaralı balkonları, şömineli ve kütüphaneli özel oturma odası ile Gülistan binamızın alt katında 3, üst katında 1 olmak üzere 4 adettir.
Detaylar