X

HOŞ GELDİNİZ

İlk sahibi, 1. Dünya Savaşı sonrasında, kendisine mübadelede hak olarak verilen evinin malzemeleri ile kapısından tavanına, pencerelerine kadar el işi göz nuru işleyerek yaptırdı burayı... Bahçesini ise, Şirince'ye layık olabilecek envai çeşit, mis kokulu gülle donattı ve konak, 2001 yılında T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından koruma altına alındı.
100 yılı aşkın mazisini taşlarında barındıran bu konak, Şirince'nin tüm sükunetini, tadını ve zevkini yaşayabileceğiniz birbirinden zevkli ve konforlu 12 odası ile hizmet vermektedir.

ODALAR

“Kendinizi özel hissetmenizi sağlayan tüm ayrıntılar düşünüldü” Her biri ayrı bir dekorasyona, özenle seçilmiş mobilyalara sahip odalarda estetik ve konforu bir arada bulabilirsiniz.
Detaylar

BAĞ EVİ

Ege Bölgesi’nin en etkileyici gün batımını kuş bakışı izlemek, özel bağ sofrası lezzetlerini tatmak, çam ormanından mantar toplamak, baykuş sesleri ile uykuya dalıp bülbüller ile uyanmak için Bağ Evimiz unutulmaz bir konaklama tecrübesi sunuyor.
Detaylar

ZESTE RESTAURANT

“Dağdan esen kekik kokusunun lezzetlendirdiği tatlar...” Siz misafirlerimizi karşılarken duyduğumuz heyecan her gün aynı, ancak kalbimizi en hızlı çarptıran uğurlarken duyduğumuz “oteliniz çok güzel ve yemekleriniz bir harikaydı” cümlesi. Bizde bağımlılık yapmış olan bu cümleyi her duyduğumuzda mutfağımıza olan aşkımız bir o kadar perçinleniyor, tazelik, doğallık ve lezzet üçlemesinin en şık atmosferini bulacağınız restoranımızdaki ürünlerin %80’i kendi üretimimiz.
Detaylar